KONST / Litografier / Färglitografi 11796173
nr 1179 6173
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 6/261, motivet: 39x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:28:51
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson